Sözleşmemiz

Beyoğlu Yayıncılık internet sitesinde sunulan içeriklerin ve hizmetlerin kullanımı sadece aşağıda belirtilen şartlar ve koşullar içindir. İnternet sitesine veya internet sitesinin herhangi bir alt sayfasına erişimle birlikte kullanıcı kullanım şart ve koşullarının güncel durumu ile geçerliliğini kabul etmiş olur. Kullanıcının şart ve koşullardan belirli bir tanesini veya tamamını kabul etmemesi durumunda internet sitesinin kullanımını sonlandırması gerekmektedir. Beyoğlu Yayıncılık & Kırtasiye adına beyogluyayincilik.com.tr bu şart ve koşulları her zaman ve bilgilendirme yapmadan güncelleme veya değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

Verilerin Korunması

İnternet sitesinin, bilgilerin veya hizmetlerin indirilmesini sunan bazı bölümleri kullanıcılardan hizmetleri alabilmeleri veya özel alanlara erişebilmeleri için veya şifre koruma ile kullanıcı olarak kayıt olmak istediklerinde kişisel verilerini girmelerini talep edebilir.  Böylesi durumlarda, Beyoğlu Yayıncılık & Kırtasiye adına beyogluyayincilik.com.tr ilgili hizmetlerin kullanımı için hem verilerin hangi amaç için talep edildiğine hem de girişi yapılan verilerin isteğe bağlı ya da zorunlu olup olmadığı bilgisine işaret eder.

Beyoğlu Yayıncılık & Kırtasiye  adına,kullanıcının kişisel verilerini sadece kullanıcının hedeflediği, bir başka ifadeyle kabul ettiği özel amaç için saklar ve kullanır. Kişisel verilerin herhangi bir diğer amaç için kullanımı sadece böyle uygulanması hukuki olarak uygun olduğunda etkilidir.

Beyoğlu Yayıncılık & Kırtasiye adına ‘’beyogluyayincilik.com.tr’’, talep üzerine kişisel verileri ile ilgili toplanan ve kaydedilen bilgileri kullanıcıya sağlayacaktır. Beyoğlu Yayıncılık & Kırtasiye adına kullanıcının talebi üzerine doğru olmayan her veriyi düzeltecektir. Kullanıcı, kişisel verilerinin kullanımı ve saklanmasına ilişkin sözleşmeyi her zaman iptal edebilir .

Ödeme

Kredi Kartı,Kapıda Ödeme,Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

%100 Güvenli Ödeme 

İade Koşulları

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 15 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 30 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.

Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

Beyoğluyayıncılık

Ana menü