Sıkça Sorulan Sorular

Nakliye

Hangi Kargo Şirketleri Mevcuttur?

Beyoğlu Yayıncılık 2 adet kargo şirketi ile anlaşmalıdır.Anlaştığımız kargo şirketleri şunlardır; Aras Kargo , Yurtiçi Kargo.

Uluslararası Gönderim Yapıyor musunuz?

Beyoğlu Yayıncılık Uluslararası olarak çalışmaktadır.Tüm ürünlerimizde satışlarımız mevcuttur,ürünlerimiz Uluslararası gönderimi mevcuttur.

Kargomu Almak Ne Kadar Sürecek?

Firmamızın çalışma saatleri içerisinde yani 08.00-17.00 arası yapılan tüm ürünlerde 1-3 iş günü içerisinde kargonuz elinize ulaşacaktır.Çalışma saatleri dışarısında yapılan alımlar için 1-4 iş günü süre verilmektedir.

Ödeme

Hangi Ödeme Yöntemleri Kabul Edilir?

Sistemimiz 2 türlü ödemeyi kabul etmektedir.Kredi kartı ödemeleri ve kapıda ödemeler için geçerlidir.

Online Satın Alma Güvenli mi?

Beyoğlu Yayıncılık olarak güvenlik sistemlerimiz en üst seviyededir.Bilgileriniz asla 3. kişiler tarafından görünmeyecektir.3D ödeme yöntemi ile gönül rahatlığı ile ödemenizi yapabilirsiniz.Sistemimizde Kredi Kart kaydı bulunmamaktadır.Yaptığınız online ödemelerde hiçbir şekilde kayıt alına alınma gibi bir durum söz konusu değildir.

Sipariş ve İadeler

Nasıl sipariş verebilirim?

Sistemimize kayıt olunuz.Daha sonra seçeceğiniz herhangi bir ürünü sepetinize ekleyiniz.Sepetinize eklediğiniz ürün için ödeme butonuna basınız ve ödeme sayfasına gidiniz.Ödeme bilgilerinizi girdikten sonra satın alma işleminiz başarıyla gerçekleşmiş olacaktır.Telefon numaranıza ve Mail adresinize bildirim gelecektir.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim veya Değiştirebilirim?

Ödemesini yaptığınız ürün iptali için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.Ürün değişimi için ürünün yıpranmamış ve kullanılmamış olması gerekmektedir 15 gün süre içerisinde ürünü iade edebilirsiniz.Elektronik aletler için ürün açılırken video çekmeniz aksi halde ürün iade edilemeyeceğini iletmek isteriz.

Sipariş vermek için bir hesaba ihtiyacım var mı?

Sipariş verebilmeniz için elbetteki bir hesaba ihtiyacınız olacaktır.Gerekli bilgiler ile ürünün size gelmesini kolaylaştıracaktır.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişlerinizi tarafınıza gelen mail veya telefon numaranıza gelen kargo takip no ile sitemizin sağ üst kısmında bulunan " Siparişinizi Takip Edin " butonuna basarak siparişlerinizi rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.Beyoğlu Yayıncılık olarak ürünün her aşamasını tarafınıza sms yoluyla bilgilendirilecektir.

Bir Ürünü Nasıl İade Edebilirim?

Söz konusu iade olan ürünün yıpranmamış ve kullanılmamış olması gerekmektedir.Aksi halde 15 günü geçen,kullanılmış ve yıpranmış ürünleri kabul etmeyeceğimizi bildirmek isteriz.Ürünü iade etmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.İade işleminde kargo alıcıya aittir.

Yardım etmek için buradayız ! Bize Ulaşın

Ana menü